شرکت هیما صنعت آریا

طراحی و ساخت دستگاه‌های آزمایشگاهی و کنترل کیفیت

دسته‌بندی نشده

مواد و متالورژی

مواد و متالورژی

به جرات می‌توان گفت که همه مصنوعات بشری که هر روز می‌بینید، شامل کفش‌ها، ظرف‌های غذا، سی‌دی‌هایی که به آن‌ها گوش می‌دهید، تلفن‌های همراه، اتومبیل و هزاران مثال دیگر، حاصل تلاش مهندسان مواد و متالورژی در درک ارتباط بین ساختار مواد، خواص آنها و در نهایت نحوه به کارگیری آنهاست.

راه‌اندازی آزمایشگاه مواد و متالورژی در سطح کشور با هدف کمک به افزایش کیفیت تولیدات سرامیکی و متالورژیکی ، خدمات آموزشی و ارائه مشاوره انجام می‌گردد. مهم‌ترین مخاطبان چنین آزمایشگاه‌هایی شرکت‌ها، کارخانجات تولید کننده قطعات صنعتی، قطعه‌سازها و خودروسازها، آزمایشگاه‌های صنعتی متالورژی و سرامیک و موسسات و دانشکده‌های مهندسی مواد هستند.

در آزمایشگاه‌های متالورژی کارهایی از قبیل بررسی علت تخریب و شکست قطعات صنعتی، بررسی علت‌های خوردگی و مشخص کردن طول عمر باقیمانده انجام می‌شود. علاوه بر این‌ها، پژوهش‌های آزمایشگاهی در زمینه مهندسی مواد متالورژی ، مکانیکی، فیزیکی، صنعتی و استخراجی می‌باشند که همه این آزمایش‌ها و پژوهش‌ها با مجهزترین دستگاه‌های آزمایشگاه متالورژی انجام می‌شوند.

آزمایشگاه‌های مواد و متالورژی با هدف انجام آزمایشات و ارائه نتایج دقیق براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی مطابق با الزامات قانونی و نیاز مشتری راه‌اندازی می‌شوند.

آیزود چارپی (AIC-20J)