شرکت هیما صنعت آریا

طراحی و ساخت دستگاه‌های آزمایشگاهی و کنترل کیفیت

خدمات

گروه صنعتی ADO

گروه صنعتی ADO دارای نتایج آزمون مورد اعتماد، خدمات عالی، کیفیت و قابلیت اطمینان در آزمایش مواد و اجزای سازنده دستگاه است. فرآیندها در این شرکت طوری انتخاب می‌شوندكه افزون بر کارایی، ساده و اقتصادي بودن، خدمات به روز و مناسب با شرایط کشور را ارائه دهند. همچنین توانایی‌ها را مشخص، نقاط مثبت را افزایش و ضعف‌ها را شناسایی و آنها را بهبود می‌بخشند. این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص چندین ساله خود در زمینه تجهیزات آزمون، جهت رفع نیازهای آزمایشگاهی و صنایع و ارگان‌های مرتبط با این بخش، در زمینه‌های زیر آماده همکاری می‌باشد:

نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های آزمون

نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های آزمون ساخت شرکت هیما صنعت آریا ( تحت برند ADO) ، به همراه گارانتی و ضمانت جهت کسب رضایت و اطمینان کاربران بدون هیچ هزینه‌ای در سراسر کشور انجام می‌پذیرد. مشاوره جامع، فنی و تخصصی برای انجام درست، راحت و با امنیت بالای تست‌ها ضروری است. به همین منظور آموزش‌های لازم و روش‌های استفاده از دستگاه‌ها، هنگام نصب و راه‌اندازی به تکنسین‌ها داده می‌شود تا به طور درست از دستگاه استفاده و نگهداری کنند. همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی فوری، پرسنل می‌توانند با کارشناسان ما تماس بر قرار کرده و یا به صورت حضوری از خدمات شرکت بهره ببرند.

تعمیر تجهیزات

اغلب صنایع و آزمایشگاه‌ها از گذشته تا کنون از طیف گسترده‌ای از تجهیزات آزمایشگاهی خارجی و داخلی استفاده می‌کنند. با توجه به استفاده گسترده از تجهیزات خارجی و نبود سیستم خدمات پس از فروش در بحث تعمیرات و نگهداری بدلیل شرایط خاص کشور اغلب مصرف کننده‌‌ها دچار مشکل هستند. به همین منظور این شرکت برنامه‌های متعددی در زمینه سرویس و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی برای مشتریان خود دارد. تکنسین‌های آموزش دیده و با تجربه ما، دارای تخصص و آشنایی کامل با انواع مدل‌ها و برندهای معروف دنیا می‌باشند. ما با تجزیه و تحلیل روند خرابی‌ها و میانگین زمان تعمیر، راه‌حل‌های پیشنهادی متناسب با نیازهای خاص را به شما ارائه می‌دهیم. تعمیر انواع دستگاه‌ها در شرکت ما جهت کسب رضایت و اطمینان کاربران به همراه گارانتی و ضمانت انجام می‌پذیرد. بازه زمانی گارانتی بسته به نوع اشکال و دستگاه، متفاوت بوده و با مشتریان پیش از تعمیر در میان گذاشته و بستری را مهیا کرده که در صورت تمایل به صورت حضوری شاهد رفع اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش باشند.

تامین قطعات مصرفی و غیرمصرفی تخصصی

بخشی از خدمات شرکت ما، طراحی و مهندسی معکوس قطعات غیر قابل دسترسی برای مشتری می‌باشد این قطعات گاهاً فک یک تنسایل یا وزنه MFI و یا پاندول دستگاه ضربه می‌تواند باشد. پروسه طراحی به گونه‌ای است که پس از تحلیل کامل دستگاه بر اساس مشخصات فنی و با در نظر گرفتن تمام ابعاد مهندسی، قطعه طراحی شده کاملا با قطعه اصلی برابری کند و بتواند جایگزین مناسب قطعه اصلی باشد. ما با در اختیار داشتن ماشین آلات به روز، بالاترین سطح کیفیت را در ساخت این قطعات ارائه می‌دهیم.

بهینه‌سازی مکانیکی

تیم‌های متخصص شرکت ما به لطف تخصص و دانش فنی خود در بخش تحقیق و توسعه قادر به بهینه‌سازی مکانیکی و شناسایی ضعف‌های دستگاه‌ها هستند تا ایرادات موجود در کارکرد دستگاه را تشخیص و مورد بررسی قرار داده و برنامه‌ای برای رفع آن به مشتری ارائه دهند تا تجهیزات قابل کاربری گردند. همچنین ما با تبدیل سیستم‌های قدیمی و دستی به سیستم‌های اتوماتیک و طراحی ابتکاری مکانیزم‌ها سعی در بهینه‌سازی اجزا و تجهیزات داریم. بهینه‌سازی قطعات و رفع ایرادات مکانیکی مشکل دستگاه‌هایی  که از کار افتاده و بلا استفاده هستند را بر طرف کرده و آنها را دوباره وارد پروسه کاربری می‌کند.

بهینه‌سازی نرم افزاری

طراحی نرم‌افزار یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در این شرکت است که توسط تیمی از زبده‌ترین کارشناسان و مهندسان انجام می‌پذیرد. تیم طراحی نرم‌افزار ما برنامه‌های تست را برای بهبود کارایی به روزرسانی کرده، ارتقاء داده و بهینه می‌کنند. برنامه‌نویسی دستگاه‌های ما به زبان‌های VISUAL C و LABVIEW می‌باشد.

خدمات پشتیبانی

کلیه محصولات شرکت دارای گارانتی کارکرد دستگاه و قطعات و همچنین متعهد به برطرف کردن نقص احتمالی، تعمیر و تعویض قطعات معیوب بدون دریافت هیچ گونه هزینه می‌باشد. برای دستگاه‌هایی که شامل تولیدات این شرکت نیست و نیاز به خدمات فنی دائمی دارند در قالب عقد قرارداد این خدمات ارائه می‌شود.

ایمنی و دقت بالای دستگاه‌ها

کلیه‌ی تجهیزات آزمایشگاهی شرکت با دقت، عملکرد و ایمنی بالا در بر آورده کردن تمامی نیازهای فنی، تولید می‌شوند. تمام محصولات ما قبل از ترک کارخانه کاملاً مورد بازرسی و آزمایش قرار می‌گیرند. ADO در قبال کارایی دستگاه به شما تضمین می‌دهد. اگر در مدت زمان مشخص شده از دستگاه راضی نبودید، گروه ما به شما جایگزینی یا بازپرداخت ارائه می‌دهد.