شرکت هیما صنعت آریا

طراحی و ساخت دستگاه‌های آزمایشگاهی و کنترل کیفیت

درباره ما

طراح و سازنده تجهیزات آزمون مواد

شرکت هیما صنعت آریا صاحب امتیاز برند ADO یک گروه رو به رشد است که تلاش خود را با بهره‌گیری از دانش متخصصان حرفه‌ای و فرآیندهای پیچیده تولید در راستای ساخت تجهیزات آزمون مواد با کیفیت و ایمن به کار گرفته است. سیاست کلان مجموعه در طراحی و ساخت برحول سه اصل سادگی، کارآمدی و اقتصادی بودن بنا شده است. محصولات و خدمات ما توسط متخصصان و تکنیسین‌ها در صنایع وسیعی از جمله صنعت خودرو، داروسازی، قطعات پلیمری، مواد غذایی، رنگ و پوشش، منسوجات و پلاستیک همچنین دانشگاه‌ها، مراکز علمی، پژوهشی و بازرسی کیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام و تاریخچه

از نام آدو در اساطیر و افسانه های ایرانی به الهه باد یاد شده است، باد مظهر پویایی و حرکت بوده و این ویژگی خاص، مبنای انتخاب برای نام برند ADO گردید و شرکت با این نام و لوگو از سال 1386 در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آزمون مواد پا به عرصه صنعت گذاشت.

دقت،کارآیی و قابلیت اطمینان

دقت،کارآیی و تلاش برای قابلیت اطمینان بودن، سه مولفه گروه صنعتی ADO برای دستیابی به موفقیت و نوآوری است ما این تلاش را به عنوان بخشی از کار روزانه در تمام سطوح شرکت به کار گرفته‌ایم. گروه ADO با سال‌ها تجربه و تخصص می‌تواند به عنوان یک مشاور تجربه‌های خود را در اختیار صاحبان صنایع مرتبط قرار دهد و می‌تواند یاری گر و پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با نحوه استفاده، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات آزمون مواد باشد. ما چالش‌های فنی را  با روحیه‌ای خلاقانه برطرف می‌کنیم. ما معتقدیم که فقط به دلیل اینکه یک محصول فنی است لازم نیست درک و تعمیر آن دشوار باشد. ما به جای اینکه طرح‌های خود را با ویژگی‌های اضافی یا غیر ضروری پیچیده کنیم، تلاش مهندسی خود را بر اساس ساده نگه داشتن تجهیزات انجام می‌دهیم. سیستم‌های ماژولار ما، با عیب‌یابی و جایگزینی ساده که منجر به تعمیر و نگهداری راحت دستگاه می‌شوند و با ساده‌ترین روش و کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکل به وجود آمده حل گردد.

مشتری مداری

همه اقدامات ADO برای جلب رضایت و تامین خواسته‌های مشتری است. خرید شما توافق‌نامه‌ی ضمنی و اخلاقی است که ما را ملزم می‌کند خدمات تعمیر و نگهداری را با یک تماس در هنگام نیاز داشته باشید و شما مشتری عزیز بتوانید براحتی به خدمات نصب، نگهداری یا دیگر خدمات ما که شامل گارانتی نیز می‌شود، دسترسی پیدا کنید.

صداقت و اعتماد

ما می‌دانیم که صداقت باید یک اصل اساسی اقدامات کارآفرینی باشد لذا سعی داریم با رعایت قوانین و دستورالعمل‌ها به درستی این ارزش را به کارمندان، مشتریان و سرمایه گذاران خود نشان دهیم و پایه و اساس همکاری قابل اعتماد را ایجاد کنیم. ما فقط قول‌هایی می‌دهیم که می‌توانیم آنها را عملی کنیم، وعده‌ها را به عنوان تعهدات می‌بینیم و حقوق مصرف کننده و قوانین مرتبط با آن  را رعایت می‌کنیم.

اقدام مسئولانه

گروه ADO قادر است به لطف تخصص و دانش فنی تیم‌های متخصص خود، طیف گسترده‌ای از تجهیزات آزمایشگاهی را ارائه دهد. بخش تحقیق و توسعه ما در تماس دائمی با کاربران است و دوست دارد یک دید وسیع درهنگام طراحی و نوآوری‌های فنی، از کاربران داشته باشد. ما اهدافمان را با ابتکار عمل و قبول مسئولیت در قبال شرکت و مشتری دنبال می‌کنیم.

مدیریت

ما می‌دانیم که کیفیت مدیریت، موفقیت شرکت را تعیین می کند. مدیرانی که طرح‌ها، ایده‌ها و استراتژی‌ها را پشتیبانی و تیم خود را تشویق به ایجاد تغییر و ابتکار عمل کنند. لذا در شرکت ADO فضایی ایجاد شده است تا خلاقیت، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت کارمندان توسعه یابد. مدیران ما تصمیمات روشنی را اتخاذ می‌کنند، به طور مداوم آنها را اجرا می‌کنند و مسئولیتش را بر عهده می‌گیرند. اهداف شرکت بطور مداوم به کارمندان ابلاغ می‌شود. مدیران ما نقاط قوت و ظرفیت کارمندان را به صورت هدفمند مورد تشویق و استفاده قرار می‌دهند. زیرا معتقداند که ظرفیت و پتانسیل خلاقانه‌ی کارمندان می‌تواند در دستیابی شرکت به موفقیت سهم عمده‌ای داشته باشند. ADO با توسعه فرهنگ کار تیمی دارای کارمندانی است که توانایی همکاری موثر در همه زمینه‌ها را دارند. ما اطمینان داریم که این امر به تضمین آینده شرکت کمک می‌کند.